Naše firma není jediná, která se zabývá úpravou vody, ale nespolupracujeme jen s firmami z tohoto odvětví.

Mezi naše partnery patří například:

PROGASTRO gtegastronomická technologie Eliáš, kde najdete zařízení potřebné pro provozy restaurací a gastronomických zařízení. Prodej a opravy  gastronomických profesionálních  zařízení v kuchyních a stravovacích  zařízení, stejně jako kompletní vybavení a rekonstrukce stravovacích zařízení.

ECO-SERVICE tepelná technika a potravinářské technologie – firma dodává na náš trh vysoce kvalitní vytápěcí systémy včetně převzetí veškeré odpovědnosti za bezpečný, ekologický a ekonomický provoz. Hlavním zadáním byly úspory při provozu vytápěcích systémů s využitím moderní technologie. Dále také zařízení na výrobu páry, ohřev vody a oleje, zejména pro průmyslové využití.  A vybavení potravinářských závodů, zejména pekárenských a cukrárenských provozů. Byla vytvořena zcela samostatná divize potravinářské technologie, která se zabývá dodávkou jak dílčích zařízení, tak i kompletních výrobních linek včetně jejich zprovoznění a následného servisu.

Antonín Růžička provádění revizí tlakových nádob a parních a horkovodních kotlů

SaltPeter velkoobchodní i maloobchodní prodej kvalitních certifikovaných solných produktů výrobců z ČR, SRN a Rakouska. U části sortimentu výhradními dovozci pro ČR. Obor působení: potravinářství, průmysl, zemědělství, zimní údržba a další.

M. K. Harazim výroba, prodej a montáž drátěných ohradových pletiv. Sortiment firmy představuje drátěná pletiva z ocelového či pozinkovaného drátu, pletiva z pozinkovaného drátu potaženého plastem, pozinkované a plastifikované ocelové sloupky, jednokřídlé otočné branky, dvoukřídlé otočné brány, plotové svařované panely, průmyslové svařované panely a kompletní příslušenství ke stavbě oplocení, plotů a ohrad.

AGROTHERM s.r.o. stavba skleníků a foliovníků, závlahy pro zahradnictví, materiál na zavlažování pro realizační firmy  

Copyright © 2013. All Rights Reserved.